#motivemol Keşfet

Türk Telekom olarak ismimizde ve yürütülen faaliyetlerimizde ulusal bir marka olmanın üzerimize yüklediği sorumlulukların farkında olarak hareket etmek istiyoruz.  Bu bağlamda geçmişte, şu an ki zaman diliminde ve gelecekte, her koşulda tüketicilerin yanında olduğumuzu vurgulamamız ve bu zorlu günlerin atlatılması sürecinde tüketicilerin yanında olmamız gerektiğini her koşulda destekleyecek adımlar atıyoruz.

Ana Sayfa

   Türk Telekom olarak insanları hayalleriyle buluşturmak her zaman görevlerimizden biri oldu. #motivemol kampanyamız ile bir hayali olan herkesi birbirinin motive etmeye davet ediyor ve onların kendi yetenekleriyle bu hayallerine sahip çıkabilecekleri bir platform olma isteğimizi bir adım öteye taşımak istiyoruz. Sende #motivemol hashtagi altında kendi yeteneklerine uygun motive edici konuşmanı yap, bizlerle paylaş. Koçlarımız tarafından seçil ve profesyonel hayata bir adım daha yaklaş.

 

   Biz yanındayız sen yeter ki #motivemol.

Başvur

Yiğit Sertdemir

Yazamama Atölyesi

   Yazamıyorum. Neden yazamıyorum? Yazıyorum. Ama bir şeyler eksik gibi… Fazla mı oldu acaba bir şeyler… Başını buldum da, sonunu bir türlü getiremiyorum… Kafamda bir son var, ama nereden başlayacağımı bilemiyorum… Ya yazsan oyun olur da, yazmasam mı nedir… Çok pis fikrim var ama nereye yapacağımı kestiremiyorum… Gözümün önünde biri var, hani yaz desen yazarım… Desene yazayım… Dertlerim var paylaşmak istediğim, yolunu bulamıyorum… Bence çok iyi yazdım, sence?

   On altı hafta… kırk sekiz saat… binlerce hata…

Yaz.

Oyun Yazarlığı

#motivemol Koçu

Cem Erol

Mutfak Sanat Akademisi

   Bıçak. Makarna. Sos. Çorba. Risotto. Et. Balık. Tavuk. Patates. Pilav. Noodle. Mutfağa dair duyduğunuz, gördüğünüz, tattığınız her şey, yoğun istek üzerine yaza özel hazırladığımız “Mutfakta 8 Hafta - Yoğunlaştırılmış Program” eğitiminde.
   

   Normalde 8 hafta süren bu eğitimi, 2 hafta boyunca haftada 4 güne çıkartıp hızlandırıyoruz ve temel mutfak tekniklerini kapsamlı bir şekilde öğrenir öğrenmez kendi evinizin şefi olarak mutfağınıza geri dönmenizi sağlıyoruz.

Profesyonel Aşçılık

#motivemol Koçu

Basketbol

#motivemol Koçu 

Işıl Alben

Allso Akademi

   Eğitim öğretim dönemi bitip okullar kapanıyor ancak şimdi çocuklarımızın kendilerine sportif anlamda daha fazla zaman ayırmalarını sağlayabiliriz. Kışın zihinsel yorgunluğunu en güzel temizleme yöntemiyse biraz antrenman yapmak. Tabii ki sınıf arkadaşlarımızdan sıkılmadık ama yazın yeni bir takım arkadaşına sahip olmakta hiç fena olmaz.

   

   Allso Academy yaz aylarında da Işıl Alben Basketbol Akademi'yla çocuklarımızı bekliyor olacak. Unutmayalım ki verimli ve dinamik geçirilen bir yazın ardından yeni eğitim ve öğretim yılına daha zinde ve kuvvetli başlanır.