#motivemol Etkinlik - Tanıtım

Bu sayfa üzerinden #motivemol kampanyası için hazırlanmış ve paylaşılmış içeriklere ulaşabilir., daha önce yayınlanmış işleri görebilirsiniz. 

Ana Sayfa

TT Arena: Açılış Etkinliği

Açılış Etkinliği: TT Arena

   Türk Telekom Arena'da yaptığımız açılış etkinliğimiz ile seyircisiz oynanması planlanan ilk maç etkinliklerinden birinde futbolcularımızı ve seyircileri buluşturuyor ve onlara birbirlerimiz için #motivemol'lalım diyoruz. Sahaya daha önceden yerleştirilecek olan projeksiyon cihazları ve dijital yansıtıcılarla evlerinden maç atmosferine girmek isteyen seyircileri bu alanlar üzerine tıpkı bir konferans görüşmesinde olduğu gibi yansıtıyoruz. Buradaki amacımız her zaman çeşitli iletişim platformları üzerinden bir araya getiren bizim bunu #motivemol kampanyası ile tekrar vurgulayarak kriz süreçlerinden sonra da onların hayallerine, sevdiklerine kavuşmalarını ve yeni normal olarak benimseyeceğimiz bu günleri birlikte birbirimize #motivemol'larak aşacağımızı söylüyoruz.

   Kampanya süreci boyunca çeşitli hashtagler üzerinden gerek kanaat önderlerimizin gerekse kullanıcılarımızın paylaşacağı videolar hepimize umut olmaya devam edecek. Düzenlediğimiz kampanyaya katılan ve kendi yeteneklerini geliştirmeyi amaçlayan insanları tek çatı altında toplayarak ise #motivemol koçlarımız ile bir araya getirerek çeşitli workshoplar ve etkinlikler yapıyoruz.

Kampanyaya Gelen Destekler

Ahmet Mümtaz Taylan

Çok önemli bir projenin içindeyiz. Büyük bir kriz bu her açıdan. İnsan ‘neresinden tutup ne yapabiliriz’ diye düşünüyor. Ben de kendi etki alanım çerçevesinde yardımcı olma fırsatı yakaladım bu vesileyle. Zihinsel anlamda da insanların ellerini tutmak, ayağa kaldırmak, rehber olmak gerekiyor bu dönemde. Burada pek çok değerli arkadaşımla birlikte üstümüze böyle bir görev aldık. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

İdil Yazar

Heyecan verici bir işin başına oturduk. Türk Telekom’un öncü olduğu büyük bir motivasyon kampanyası. Binlerce insanın hayatına dokunup, bir kıvılcım yaratma çabasındayız. Motivasyon insanın benzini, motive olamadığınız hiçbir iş güzel olmuyor. O yüzden hayatının her alanına dokunan bir proje bu aslında. Aklınıza gelebilecek herkese hitap ediyoruz.

Nisan Hakan

Benim işim komple motivasyon. Karikatürümü yaparken de skeç yazarken de motive olmadığımda yaptığım çok belli ediyor kendini, hemen değiştiriyorum. Kalemi eline alış şekli bile motivasyonuna bağlı insanın. Pek çok motivasyon kaynağım var, Türk Telekom sayesinde böyle bir platformda bunları aktarabilecek olmak çok iyi hissettiriyor. Olabildiğince fazla insana ulaşmak istiyorum.

Afiş